István Király Általános Iskola, Szentistván



2018. szeptemberben indult osztályaink:

1. osztály

Osztályfőnök: Juhász Mónika tanítónő
Tanulók: Báder Jázmin Sára, Bartók Levente Ákos, Berki Beatrix, Csajbók Ádám, Fekete Norbert, Gregovszki Áron, Holló Dominik, Holló Zsombor, Horváth Lionel, Kállai Jázmin, Kovács Laura Csenge, Kriston Kira, Lukács Balázs, Nagy Noémi, Oláh Panna, Pusomai Alexandra, Simon Ábel

2. osztály

Osztályfőnök: Murányiné Dósa Edit tanítónő
Tanulók:Barczi Gergő, Barta Maja, Barta Rebeka, Csirmaz Vivien, Farkas Natália, Kozma Vivien, Kupihár Boldizsár, Nagy Máté, Pintér Gergő, Pusomai Erik, Sós Balázs Henrik, Szentpéteri Máté, Tóth Hunor Attila, Tóth Hunor Zsolt, Vas Áron

3. osztály

Osztályfőnök: Juhászné Kenéz Mária
tanítónő
Tanulók: Baranyi Dalma, Boros Gergely, Bukta Roland, Gregovszki Zsombor, Horváth Leila Erika, Kákóczki Hanna, Mohr Isabella Verena, Nagy Attila, Nagy Levente Márk, Ördög Mike Tuzson, Pintér Lívia, Pusomai Milán Armandó, Roszoha Kevin, Török Inez, Török Jázmin, Török Mór, Török Noel, Váradi Martin, Fodor Boglárka Tamara, Fodor Laura Mónika

4. osztály

Osztályfőnök: Sáthné Bárdos Gabriella
tanítónő
Tanulók:Banka Liliána, Bartók Balázs, Bartók Lilla Ivett, Cseh Noémi, Farkas Diána Virág, Farkas Krisztofer, Galamb Mercédesz Enikő, Holló Sarolta, Horváth Máté, Leczó Orsolya, Nagy Johanna Mária, Petró Gergely, Pintér Anna, Sallai Katinka, Simkó Noémi, Simon Noémi, Sinka Krisztina, Suha József Gábor, Szitai Noémi, Tóth Lilien, Vas Zsombor Máté

5. osztály

Osztályfőnök: Hegyi Péter
tanár
Tanulók:Antal Szabolcs, Balog Dzsenifer, Baranyi Lionel, Bartók Milán, Derczó Kevin László, Farkas Olivér, Fehér Béla Krisztofer, Fenyves Krisztina, Holló Krisztina, Juhász Eszter Kira, Juhász Réka, Karcagi Benjámin, Koncz Péter Márk, Kupihár Botond Mátyás, Nagy Adrián Antal, Nagy Gergely, Pusomai Dániel, Rátkai Patrik, Szabó Szabolcs, Veres Alexa

6. osztály

Osztályfőnök: Kocz Zsuzsanna tanárnő
Tanulók:Baranyi Péter Imre, Burai Bianka Mirjam, Burai Dzsenifer, Farkas Dániel, Gál Attila, Gál Bence, Gál Noémi, Holló Johanna, Homoki Ákos, Kévés Zoé, Kiss Szabolcs, Kovács Evelin, Oláh Kristóf, Pusomai Béla Krisztofer, Roszoha András, Szentpéteri Eszter, Tari Dominik, Tóth Evelin, Váradi Péter, Zubik Zoltán

7. osztály

Osztályfőnök: Bukta Istvánné tanárnő

Tanulók:Farnyik Jázmin Anna, Fekete Tamás, Fórizs Andrea, Gelencsér Máté, Horváth Attila, Kótai Péter Krisztián, Mogyoró Vivien Mária, Nagy Katalin Mária, Nagy Márk, Nagy Zsanett, Pajó Bianka Szimonetta, Sós Petra Laura, Szitai Szabolcs, Tóth Patrik, Fodor Bianka, Fodor Barbara Fanni

8. osztály

Osztályfőnök: Koncz Istvánné tanár
Tanulók:Burai Dzsenifer, Fórizs Márk, Juhász Hunor Henrik, Kákóczki Kevin, Kis Péter, Kovács Dávid Gábor, Lőrincz Bernadett, Nagy Kíra Ramóna, Prutek Lívia, Szabó Roland, Tóth Adrián, Vas Levente

1. Napközis csoport
csoportvezető: Balázs Mária tanítónő

2. Napközis csoport
csoportvezető: Simon Gábor tanító

3. Napközis csoport
csoportvezető: Koncz Zsuzsanna tanárnő
 

Copyright (C) - Webmaster