István Király Általános Iskola, Szentistván



2016. szeptemberben indult osztályaink:

1. osztály

Osztályfőnök: Juhászné Kenéz Mária tanítónő
Tanulók: Baranyi Dalma, Barta Maja, Barta Rebeka, Boros Gergely, Bukta Roland, Csirmaz Vivien, Gregovszki Zsombor, Horváth Leila Erika, Kákóczki Hanna, Nagy Attila, Nagy Levente Márk, Ördög Mike Tuzson, Pintér Lívia, Pusomai Milán Armandó, Pusztai Bercel Bátor, Török Inez, Török Jázmin, Török Mór, Török Noel, Váradi Martin

2. osztály

Osztályfőnök: Sáthné Bárdos Gabriella tanítónő
Tanulók: Banka Liliána, Bartók Balázs, Bartók Lilla Ivett, Cseh Noémi, Farkas Diána Virág, Farkas Krisztofer, Holló Sarolta, Horváth Máté, Nagy Johanna Mária, Petró Gergely, Sallai Katinka, Simon Noémi, Sinka Krisztina, Suha József Gábor, Simkó Noémi, Szamkó Jázmin

3. osztály

Osztályfőnök: Konczné Lauer Kitti tanítónő
Tanulók: Antal Szabolcs, Baranyi Lionel, Bartók Milán, Derczó Kevin László, Fenyves Krisztina, Holló Krisztina, Juhász Eszter, Juhász Réka, Karcagi Benjámin, Koncz Péter Márk, Kupihár Botond Mátyás, Nagy Adrián Antal, Pusomai Dániel, Rátkai Patrik, Szabó Szabolcs, Nagy Gergely, Szitai Noémi, Veres Alexa

4. osztály

Osztályfőnök: Simon Gábor tanító
Tanulók: Baranyi Péter Imre, Burai Bianka Mirjam, Farkas Dániel, Farkas Olivér, Gál Attila, Gál Bence, Gál Noémi, Holló Míra Barbara, Holló Johanna, Homoki Ákos, Kévés Zoé, Kovács Evelin, Oláh Kristóf, Szentpéteri Eszter, Tari Dominik, Váradi Péter, Kiss Szabolcs, Zubik Zoltán

5. osztály

Osztályfőnök: Bukta Istvánné tanárnő
Tanulók: Farkas Gréta Magdolna, Farnyik Jázmin Anna, Fekete Tamás, Fórizs Andrea, Gelencsér Máté, Horváth Attila, Koncz Tamás István, Nagy Katalin Mária, Nagy Márk, Nagy Zsanett, Pajó Bianka Szimonetta, Szitai Szabolcs, Sós Petra Laura, Tóth Patrik, Török Pálma Virág

6. osztály

Osztályfőnök: Koncz Istvánné tanárnő
Tanulók: Burai Dzsenifer, Fórizs Márk, Hajdu Gergely, Holló Szabina Rebeka, Juhász Hunor Henrik, Kákóczki Kevin, Kis Péter, Kovács Dávid Gábor, Lőrincz Bernadett, Nagy Kíra Ramóna, Prutek Lívia, Szabó Roland, Tóth Adrián, Vas Levente

7. osztály

Osztályfőnök: Hegyi Péter tanár
Tanulók: Antal Richárd, Baranyi István Szabolcs, Baranyi Réka, Burai Julián, Derczó Zsóka, Járóka Antal Patrik, Burai Szebasztián Menyhért, Dobsi Sándor, Farkas Valentin Renátó, Hágel Levente, Ladányi Martin, Lukács Izabella Csilla, Petró Vanessza, Simon Alex, Tornyos Melissza, Tóth Adrienn, Török Mercédesz

8. osztály

Osztályfőnök: Varga Réka tanárnő
Tanulók: Ádám Evelin, Csörgő Eszter, Eperjesi Janka Anna, Farkas Letícia Judit, Farkas Richárd Gusztáv, Holló Márk, Homoki Dénes, Horváth Héra Ildikó, Juhász Bálint, Konkoly László, Krausz Flóra, Lakatos Zsófia, Prutek Mónika Klaudia, Pusomai György, Szentpéteri Tamás, Sinka László, Tanaszi Csilla Mária, Tornyos Tibor, Tóth Luca Fiorella, Tóth Roland, Veres Dominika

1. Napközis csoport
csoportvezető: Murányiné Dósa Edit tanítónő

2. Napközis csoport
csoportvezető: Balázs Mária tanítónő

3. Napközis csoport
csoportvezető: Koncz Zsuzsanna tanárnő
 

Copyright (C) - Webmaster