István Király Általános Iskola, Szentistván



2012. szeptemberben indult osztályaink:

1. osztály

Osztályfőnök: Juhászné Kenéz Mária tanítónő
Tanulók: Czapár Alexa, Farkas Gréta Magdolna, Farnyik Jázmin Anna, Fekete Tamás, Fórizs Andrea, Gelencsér Máté, Györei Gréta, Horváth Attila, Koncz Benke, Nagy Katalin Mária, Nagy Márk, Nagy Zsanett, Szitai Szabolcs, Török Pálma Virág

2. osztály

Osztályfőnök: Marcisné Ináncsi Mária tanítónő
Tanulók: Barabás Kende, Fórizs Márk, Hajdú Gergely, Holló Szabina Rebeka, Juhász Hunor, Kákóczki Kevin, Kis Péter, Kovács Dávid Gábor, Kovács Réka, Lőrincz Bernadett, Pajó Bianka Szimonetta, Prutek Lívia, Szabó Roland, Tankó Marcell, Tóth Adrián, Vas Levente

3. osztály

Osztályfőnök: Konczné Lauer Kitti tanítónő
Tanulók: Baranyi István Szabolcs, Baranyi Réka, Burai Dzsenifer, Burai Julián, Burai Szebasztián Menyhért, Dobsi Sándor, Farkas Valentin Renátó, Hágel Levente, Juhász Attila, Ladányi Martin, Lukács Izabella Csilla, Mogyoró Vivien Mária, Petró Vanessza, Rácz József Richárd, Schrádi Viktória, Simon Alex, Tornyos Melissza, Tóth Adrienn, Török Mercédesz

4. osztály

Osztályfőnök: Simon Gábor tanító
Tanulók: Ádám Evelin, Barta Gergely, Csörgő Eszter, Eperjesi Janka, Farkas Letícia Judit, Farkas Patrik, Holló Márk, Homoki Dénes, Horváth Héra Ildikó, Járóka Antal Patrik, Juhász Bálint, Konkoly László, Krausz Flóra, Lakatos Zsófia, Prutek Mónika Klaudia, Rácz Napsugár, Simon Patrícia, Sinka László, Szentpéteri Tamás, Tanaszi Csilla Mária, Tornyos Tibor, Tóth Luca Fiorella, Tóth Roland, Veres Dominika

5. osztály

Osztályfőnök: Bukta Istvánné tanárnő
Tanulók: Ádám Martina, Barta Tamás, Czapár Ferenc, Eperjesi Martin, Farkas Richárd Gusztáv, Gilányi Csongor, Holló Zsolt Patrik, Juhász Katinka, Katyina Boglárka, Kévés Adrián, Lakatos Attila Adrián, Lénárt Balázs, Pajó Sztella, Petró Bernadett, Tóth Nikoletta Tímea, Tóth Rella, Veres Emese

6. osztály

Osztályfőnök: Koncz Istvánné tanárnő
Tanulók: Antal Dániel, Antal Domonkos, Baranyi Dominik, Baranyi Gábor, Fülöp Barbara, Juhász Veronika, Kákóczki Izabella, Kovács Gergő, Lakatos Olivér Márk, Mogyoró Krisztofer Kálmán, Nagy Ádám, Nagy Bence, Schrádi Réka, Szabó Martina, Székely Fanni, Tóth Dávid, Tóth Patrik, Tóth Vanessza

7. osztály

Osztályfőnök: Hegyi Péter tanár
Tanulók: Aranyosi Kevin, Banka Beatrix, Barta Orsolya, Erdős Sándor, Farkas András, Fekete Krisztofer, Hegyi Virág, Juhász Kinga, Lakatos Balázs Ádám, Lakatos Réka, Molnár Alexandra Erzsébet, Nagy Dominika, Pajó Zoltán, Popesko Davyd, Tari Patrik, Tóth Alex Márk, Tóth Bianka Stella, Tóth Krisztina, Tóth Noémi, Tóth István, Lakatos Cintia

8. osztály

Osztályfőnök: Gaál Miklósné tanárnő
Tanulók: Antal Ábel Bence, Balogh Péter, Baranyi Szonja, Bozsik Tamás, Csótó Vivien, Dobsi Beáta, Eperjesi Márk, Farkas Mária, Gulya Szabina, Holló István, Juhász Emese, Katyina Gabriella, Koncz Patrik, Ladányi Dorina, Lázár Médea, Nagy Barbara Erika, Nagy József Alexander, Oláh János, Préda Jessica, Tanaszi Gergő, Tóth Vivien, Zubik Roland

1. Napközis csoport
csoportvezető: Sáthné Bárdos Gabriella tanítónő
1. osztály:

Czapár Alexa, Farnyik Jázmin Anna, Fekete Tamás, Fórizs Andrea, Gelencsér Máté, Györei Gréta, Horváth Attila, Nagy Katalin Mária, Szitai Szabolcs, Török Pálma Virág

3. osztály:

Burai Dzsenifer, Burai Julián, Burai Szebasztián Menyhért, Dobsi Sándor, Farkas Valentin Renátó, Lukács Izabella Csilla, Mogyoró Vivien Mária, Rácz József Richárd, Tóth Adrienn

2. Napközis csoport
csoportvezető: Aranyosiné Elek Ágota tanítónő

2. osztály:

Barabás Kende, Fórizs Márk, Hajdu Gergely, Holló Szabina Rebeka, Kákóczki Kevin, Kis Péter, Kovács Dávid Gábor, Kovács Réka, Lőrincz Bernadett, Nagy Kíra Ramóna, Pajó Bianka Szimonetta, Szabó Roland, Tóth Adrián, Vas Levente

4. osztály:

Ádám Evelin, Csörgő Eszter, Eperjesi Janka, Farkas Letícia Judit, Farkas Patrik, Járóka Antal Patrik, Konkoly László, Krausz Flóra, Simon Patrícia, Tanaszi Csilla Mária, Tornyos Tibor, Tóth Luca Fiorella

 

Copyright (C) - Webmaster