István Király Általános Iskola, Szentistván



2008. szeptemberben indult osztályaink:

1. osztály

Osztályfőnök: Turcsányi Béláné tanítónő
Tanulók: Ádám Martina, Barta Tamás, Bántó Melitta Kinga, Czapár Ferenc, Eperjesi Martin, Gilányi Csongor, Holló Zsolt Patrik, Juhász Katinka, Katyina Boglárka, Kévés Adrián, Lakatos Attila Adrián, Lénárt Balázs, Mocsnik Noémi, Pajó Sztella, Petró Bernadett, Tóth Nikoletta Tímea, Tóth Rella, Veres Emese

2. osztály

Osztályfőnök: Marcisné Ináncsi Mária tanítónő
Tanulók: Antal Dániel, Antal Domonkos, Baranyi Dominik, Baranyi Gábor, Fülöp Barbara, Juhász Veronika, Kákóczki Izabella, Lakatos Olivér Márk, Mogyoró Krisztofer Kálmán, Nagy Ádám, Nagy Bence, Porcza Erika Brigitta, Schrádi Réka, Sinka Szilvia, Szabó Martina, Székely Fanni, Tóth Dávid, Tóth Patrik, Tóth Vanessza

3. osztály

Osztályfőnök: Simon Gábor tanító
Tanulók: Aranyosi Kevin, Banka Beatrix, Barta Orsolya, Boér Gábor, Erdős Sándor, Farkas András, Haluska Alexandra, Juhász Kinga, Lakatos Balázs Ádám, Lakatos Réka, Molnár Alexandra, Nagy Dominika, Pajó Zoltán, Popesko Davyd, Tari Patrik, Tóth Alex Márk, Tóth Bianka Stella, Tóth Noémi, Tóth Krisztina

4. osztály

Osztályfőnök: Konczné Lauer Kitti tanítónő
Tanulók: Antal Ábel Bence, Balogh Péter, Baranyi Szonja, Bozsik Tamás, Csótó Vivien, Dobsi Beáta, Eperjesi Márk, Gulya Szabina, Holló István, Juhász Emese, Katyina Gabriella, Koncz Patrik, Ladányi Dorina, Lázár Médea, Nagy Barbara Erika, Nagy József Alexander, Oláh János, Pekk Dávid, Préda Jessica, Rácz Béla, Tanaszi Gergő, Tóth Vivien, Zubik Roland

5. osztály

Osztályfőnök: Bukta Istvánné tanárnő
Tanulók: Baranyi Ádám Dávid, Baranyi Tamás, Boér Dzsenifer, Cseh Gábor, Farkas Mária, Fórizs Alexandra Etelka, Gulyás Barbara, Holló Dániel, Iványi Luca Rebeka, Járóka Antónia, Juhász Ákos, Lakatos Cintia, Molnár Alex, Szabó Patrícia Nóra, Tatus Márk, Tornyos Tamás, Urbanovics Eszter

6. osztály

Osztályfőnök: Koncz Istvánné tanárnő
Tanulók: Antal Veronika, Aranyosi Erik, Bán Gerda, Baranyi Ádám, Baranyi Alexandra, Dobó Bettina, Dobó István, Erdős Szabina, Fodor Csaba János, Fórisz Edit, Hajdú Roland, Holló Axel, Koncz Kristóf, Nagy István, Pajó Cintia, Pásztor Loretta, Popesko Róbert, Rácz Márió, Sass Ádám, Simon Kinga, Szitai Margit, Szudár Benjámin, Tornyos Rajmund, Tornyos Tímea, Tóth Dániel, Tóth Tamás, Török Adrienn, Török Márk

7. osztály

Osztályfőnök: Gábor Zoltán tanár
Tanulók: Bán Bence, Banka Alexandra, Barta Janka, Csótó Dóra, Ferenczi Liza, Földi Ábel, Hágel Bence, Járóka Evelin Kitti, Juhász Dániel, Juhász Norbert, Kadlok Márton Dávid, Koncz Szilvia, Kovács Andrea, Kovács Gitta, Mohácsi Zoltán, Nagy Gábor, Nagy Kármen, Nagy Stefánia, Pásztor István, Simon Andrea, Székely Csaba István, Tóth Gergő, Varga Rajmund, Zubik Renáta

8. osztály

Osztályfőnök: Gábor Zoltánné tanárnő
Tanulók: Antal Tibor, Aranyosi Dávid, Barna Máté, Béres Zsuzsanna, Butkai Attila, Czékmán Livia, Farkas Dalma, Fekete Ádám, Fodor Anett, Gulyás József, Járóka Ilona, Katyina Brigitta, Koncz Barbara, Kovács Alexandra, Lukács Renátó, Medgyasszai Judit, Mohácsi Tamás, Németh Noémi Fruzsina, Orosz Szabolcs, Ördög Annamária, Pék Bence, Popeszko Richárd, Rácz Barbara, Simon Fanni Odett, Simon Milán, Tornyos Gábor Alex, Tóth Viktor, Török Dalma, Urbanovics Klaudia, Varga Éva

 

Copyright (C) - Webmaster