Diákjaink Eredményei 2018

2018. április 21-én eredményhirdetést tartottunk az iskola aulájában az elmúlt hét eseményeiről.

Gratulálunk minden helyezettnek és résztvevőnek!

A 16. Térségi Mesevetélkedőn, melyet a Mezőkeresztesi Kossuth Lajos Általános Iskolában rendeztek meg 2018. április 21-én, iskolánk csapata a III. helyezést szerezte meg.
Gratulálunk nekik!

2018.04.04-én a Diákolimpia III. korcsoportnak megrendezett elődöntőjén IV. helyezést értünk el.
A csapat tagjai: Gál Bence, Oláh Kristóf, Tari Dominik, Zubik Zoltán.

Gratulálunk minden helyezettnek és résztvevőnek!

A Mezőnyárádi Boldog Sándor István Katolikus Általános Iskola 2018. április 13-án délután rendezte meg hagyományos szépkiejtési versenyét.
Iskolánkat Tóth Hunor Attila 1. osztályos,
Mohr Isabella Verena Deniz 2. osztályos,
Cseh Noémi és Suha József Gábor 3. osztályos, valamint
Balog Dzsenifer 4. osztályos tanulók képviselték.
A gyerekek nagyon jól érezték magukat a versenyen. Felkészülésüknek eredménye is volt. Kattintson a képre a részletekért!

A Költészet Napja alkalmából 2018. április 11-én a Mezőkövesdi Közkincs-tár Nonprofit Kft. Városi Könyvtár szavalóversenyt szervezett. Ezen a versenyen alsós diákjaink közül az alábbiak képviselték iskolánkat:
Szentpéteri Máté 1. osztály,
Roszoha Kevin 2. osztály,
Sinka Krisztina 3. osztály,
Balog Dzsenifer 4. osztály.
Mindannyian emléklappal tértek haza. Gratulálunk a tanulók szép szerepléséhez! Köszönjük a felkészítést a kollégáknak!

Sok éves hagyomány iskolánkban, hogy a költészet napja alkalmából az alsó tagozatos munkaközösség helyi, anyanyelvi versenyt hirdet az 1-4.osztályos tanulók számára. Erre 2018. április 10-én került sor. Iskolánk tanulói mellett sokadik éve látjuk már vendégül tagiskolánk alsó tagozatos diákjait is. Idén is több kategóriában mérhették össze tudásukat, tehetségüket a gyerekek. A zsűri színvonalas produkciókat hallhatott az előadóktól, ezért nagyon nehéz volt a végső döntést meghozni. Kattintson a képre az eredményért.

2018. március 12-én az M. Sz. C. Szent László Gimnáziumban megrendezett angol nyelvi versenyen iskolánk 7. osztályos tanulója,
Kiss Péter IV. helyezést ért el.

2018. február 12-én rendezték Edelényben a Sakk Diákolimpia csapatverseny megyei döntőjét. A Szentistváni István Király Általános Iskola csapata a 8.helyen végzett.

A csapat tagjai:
Tari Dominik 5.o.
Horváth Attila 6.o.
Fekete Tamás 6.o.
Mező Dávid     8.o.

2018. február 8-án az Országos Történelmi verseny megyei döntőjében iskolánk 8. osztályos tanulója, Mező Dávid 11. helyezést ért el.
Felkészítő tanár:
Kiss Lajos

2018. február 2-án rendezték meg Mezőkövesden a SAKK DIÁKOLIMPIA területi döntőjét.

A Szentistváni István Király Általános Iskola eredményeiért kattintson a képre.