Köszöntjük a Szentistváni István Király Általános Iskola honlapján, ahol érdekességeket tudhat meg iskolánkról és annak történetéről, névadónkról, alapítványunk létrejöttéről és értesülhet iskolánk programjairól.

Fényképgyűjteményünkben iskolánk színes életébe nyerhet betekintést és diákjaink munkáiról nézhet meg képeket.

Reméljük, hogy honlapunkon történő barangolása maradandó élményeket és hasznos információkat nyújt Önnek.

Iskolánk új telefonszámai 2018.02.28-tól:

Titkárság: 06(30)744-5881
Nevelői szoba: 06(30)744-5709

Iskolánk elektonikus naplóját(ellenőrzőkönyvét)
az alábbi címen tudják elérni:

Ha elfelejeltette/elvesztette jelszavát
jelezze az iskola felé és adunk újat!

Híreink:

Kedves Szülők és Diákok!

Áldott, békés karácsonyi ünnepeket és sikerekben gazdag,  boldog új évet kívánok  a Szentistváni István Király Általános Iskola nevelőtestülete nevében!

Kiss Lajos
intézményvezető

2018. december 21-én az utolsó tanítási napon karácsonyi ünnepséget tartottunk intézményünkben. Az ünnepi műsort a 3. és 4. osztályos tanulók adták.

2018. december 7-én megérkezett iskolánkba a Mikulás. Az első és másodikos tanulók műsorral készültek erre az alkalomra. Az ajándékok kiosztását diszkó követte, ahol mindenki kedvenc zenéjére táncolhatott.
Kattintson ide a képekért!

Iskolánkban először került megrendezésre a Diákönkormányzat szervezésében a Mosolynap :) 2018. november 29-én.

A pedagógusoknak és a diákoknak nem volt más dolguk, csak jókedvűnek, vidámnak lenni egész nap. Mindehhez a zenét az iskola rádiósai szolgáltatták.

A napokban záruló projekt célja , hogy a Mezőkövesdi Tankerületi Központ által üzemeltetett Szentistváni István Király Általános Iskola székhelyintézményének köznevelési infrastruktúrája megfeleljen a 21.század követelményeinek. A projekt összköltsége: 40 millió forint.

Az épület korszerűsítése hozzájárul az oktatás és nevelés infrastrukturális környezetének javulásához, a tanulók komfortérzetének további fejlesztéséhez, korszerű, 21. századi körülmények között történő tanulásukhoz, életminőségük javulásához. A projekt finanszírozása az Emberi Erőforrás Fejlesztési Operatív Program  pályázat során valósult meg a székhelyintézményben és a 2 tagiskolában.

2018. november 21-én zeneiskolás tanulóink szüleik, hozzátartozóik, tanáraik előtt tanszaki bemutatón adtak számot hangszeres tudásukról, felkészültségükről. A hallgatóság tapssal jutalmazta a tehetséges fellépőket.

Iskolánkban 2018. október végén szellemkészítő versenyt hirdetett a diákönkormányzat. Felhívásukra 8 munka érkezett. A zsűri igen nehéz helyzetben volt, amikor dönteni kellett.
Íme a helyezettek névsora:
1. hely: Bartók Lilla - Bartók Levente - Ördög Mike

2. hely: Cseh Noémi
3. hely: Pintér Gergő,
Gregovszki Zsombor - Gregovszki Áron

Gratulálunk a helyezetteknek és a résztvevőknek!

A 2 hónapnál régebbi hírek az archívumban olvashatóak.

fooldal